Кодування від алкоголізму у Херсоні

Кодування від алкоголізму фахівцями реабілітаційного центру «Моноліт» у Херсоні передбачає комплексний підхід для впливу на психіку пацієнта, що дозволяє позбавити його залежності і сформувати почуття байдужості до алкоголю. Внаслідок лікування у хворого з’явиться страх до наслідків вживання спиртних напоїв. Потрібний ефект може бути досягнутий лише при грамотному використанні кількох методів у правильних обсягах.

Що потрібне для успішного кодування від алкоголізму?

Основні складові успіху процесу кодування:

 • мотивація хворого до зав’язки;
 • професіоналізм та харизма лікаря — зовнішній вигляд фахівця повинен вселяти хворому довіру та впевненість;
 • довіра до техніки кодування — фахівець повинен донести до хворого наукові обґрунтування використовуваної техніки лікування.

До пацієнта необхідно донести той факт, що всі проблеми його життя пов’язані з вживанням спиртного. Хворий повинен довіряти лікареві, тому його бажано ознайомити з успішним досвідом роботи лікаря з іншими залежними у Херсоні.

Як підготувати пацієнта до кодування від алкоголізму

Успіх лікування від алкоголізму залежить саме від підготовки. Велике значення має психологічна робота із пацієнтом. Залежно від ситуації підбирається тип терапії – індивідуальна чи групова. Пацієнт повинен повністю відмовитись на 5–10 днів від вживання алкоголю. Мета підготовчого етапу – формування психологічної зрілості, залежного до проведення лікування.

З яких етапів складається кодування від алкоголізму у Херсоні?

Лікування передбачає кілька етапів, що проводяться у певній послідовності:

 • самокритика алкоголіка до шкідливої ​​звички з метою посилення мотивації її покинути;
 • проведення гіпнозу з використанням психотропів;
 • внесення вербальних установок та динамічна візуалізація;
 • позитивні навіювання результатів лікування;
 • профілактика рецидивів.

Щоб сформувати огиду до спиртного та зберегти результат, потрібно щільно працювати з психікою хворого. Термін кодування становить від 1 до 5 років. За цей час у пацієнта має відбутися переосмислення цінностей та з’явитися нові погляди на життя.

Техніки лікування

Пропонуємо кілька способів кодування в Херсоні:

 • метод Довженка — класичний варіант, який не передбачає застосування блокаторів, суть якого полягає у створенні низки психологічних установок;
 • гіпноз – одна з найефективніших методик;
 • медикаментозне – передбачає торпедування, застосування дисульфіраму та інших препаратів, що провокують сильні болі при вживанні спиртного.

Ціна кодування від алкоголізму формується індивідуально, з урахуванням обраної техніки та особливостей пацієнта. Для безкоштовної консультації зв’яжіться із представником РЦ «Моноліт». Ми допоможемо закодуватися не лише від алкоголізму, а й від наркотиків.

Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
Стоимость лечения
Шаг: 1 из 10
Вид зависимости
Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
Шаг: 2 из 10
Необходимость в снятии ломки
Да Нет
Шаг: 3 из 10
Желание лечиться
Есть Нету
Шаг: 4 из 10
Возраст зависимого
14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
Шаг: 5 из 10
Выберите пол зависимого
Женский Мужской
Шаг: 6 из 10
Длительность зависимости
6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
Шаг: 7 из 10
Наличие хронических заболеваний
Есть Нету
Шаг: 8 из 10
Проводилось ли лечение ранее
Да Нет
Шаг: 9 из 10
Выберите ближайший город
Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
Шаг: 10 из 10
Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

  Обратный звонок
  Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Благодарности
  Благодарности

  Соглашение на обработку персональных данных

  Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

  Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

  Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

  Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

  Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

  • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
  • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

  Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

  To top