Лікування наркоманії у Херсоні

Наркоманія може торкнутися кожного. Найчастіше торкається молодих людей, включаючи підлітків, схильних приймати спонтанні рішення під впливом емоцій. Небезпека наркотиків у тому, наскільки швидко вони викликають звикання. Особливо це стосується солей – синтетичних речовин.

Впоратися із залежністю навіть за бажання самостійно складно — психіка вже підпорядкована дії речовин. Лікування наркоманії у Херсоні включає комплексні методи, щоб повернутися до себе як до здорової у всіх аспектах особистості та налагодити життя.

Небезпека та підступність наркотичної залежності

Будь-які наркотики руйнують організм та психіку людини. Вся увага залежного сфокусована на тому, щоб отримати нову дозу. Його мало зупиняє — залежність глушить моральні принципи. Людина здатна на крадіжку, псування майна, агресію до рідних.

У Херсоні лікування наркоманії пов’язане із психологічною допомогою родичам хворого. Вони часто стають співзалежними — роблять усілякі спроби «врятувати» близького, звинувачують у його проблемах себе, інших людей, обставини, часто знімаючи відповідальність із самої людини. Можуть скандалити, звинувачувати, підозрювати його, але лише посилюють ситуацію. Родичам у співзалежності теж потрібна допомога, щоб після реабілітації і вони, і наркоман опинилися у здоровому середовищі.

Методи відновлення у реабілітаційному центрі

Із вживанням речовин у наркомана залишається два ключові стани:

 • ейфорія. Коли наркотики надходять до організму, людина відчуває блаженство. У деяких випадках він бачить галюцинацію;
 • ломка. Інакше абстинентний синдром. Настає за відсутності нової дози. Організм проходить через болісну «ломку», що проявляється болями, мігренью, нудотою та блюванням, тахікардією, панічними атаками чи агресією.

Лікування наркоманії в Херсоні починається з полегшення страждань, що спричиняються ламкою. Організм очищають від наркотиків та допомагають відновити функції органів. Нарколог може виїхати додому, щоб зняти гострі симптоми та запобігти небезпеці для життя.

Поступове відновлення у реабілітаційному центрі

Реабілітація наркозалежних у Херсоні спрямована на повернення людини до самої себе, набуття того, що вона втратила: здоров’я тіла та розуму, навичок взаємодії з людьми, уміння радіти життю просто так, без підживлення речовинами. Процес складний та тривалий. У цьому підступність наркотиків: залежність може виникнути з першої дози, одужання — забрати місяці. Але інакше не вийде — лише комплексна робота крок за кроком повертає людину до повноцінного та здорового життя.

Ефективне рішення в лікуванні залежності – ізолювати хворого від звичного середовища, хворого оточення та потенційних тригерів. Реабілітація наркозалежних – це проживання у спокійному місці у колі однодумців. У центрі у Херсоні легше зосередитись на відновленні, без ризику зірватися. Залежний зустрічає величезну моральну підтримку, отримує регулярну психологічну допомогу.

Саме відновлення психіки – найважче у лікуванні. Індивідуальна психотерапія, тренінги та заняття у групі дають стабільні результати:

 • виявлення та опрацювання негативних емоцій, що травмують ситуацій минулого;
 • налагодження відносин із близькими;
 • постановка цілей на майбутнє;
 • усвідомленість, ясне сприйняття;
 • набуття впевненості, внутрішнього балансу, здатності до самоконтролю;
 • успішна ресоціалізація – повернення до соціуму.

Реабілітація наркозалежних у Херсонес допомогою та підтримкою фахівців — це можливість зробити крок на новий життєвий етап, впоратися з тяжкою та небезпечною проблемою, повернути здоров’я та стати сильнішим як особистість.

Ціни на лікування наркоманії в Херсонському реабілітаційному центрі залежать від тривалості програми. Детальна консультація безкоштовна.

Пам’ятайте: залежність не минає сама! Не гайте часу — зверніться за допомогою до фахівців для стійкої ремісії.

Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
Стоимость лечения
Шаг: 1 из 10
Вид зависимости
Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
Шаг: 2 из 10
Необходимость в снятии ломки
Да Нет
Шаг: 3 из 10
Желание лечиться
Есть Нету
Шаг: 4 из 10
Возраст зависимого
14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
Шаг: 5 из 10
Выберите пол зависимого
Женский Мужской
Шаг: 6 из 10
Длительность зависимости
6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
Шаг: 7 из 10
Наличие хронических заболеваний
Есть Нету
Шаг: 8 из 10
Проводилось ли лечение ранее
Да Нет
Шаг: 9 из 10
Выберите ближайший город
Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
Шаг: 10 из 10
Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

  Обратный звонок
  Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Благодарности
  Благодарности

  Соглашение на обработку персональных данных

  Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

  Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

  Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

  Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

  Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

  • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
  • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

  Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

  To top