Лікування алкоголізму у Миколаєві

Кожна людина хоча б раз у житті вживала алкоголь. Люди звикли приурочувати розпивання спиртних напоїв до свят, важливих дат або сумних подій. Випивають для того, щоб розслабитися після важких буднів або забути проблеми. Однак іноді це може стати проблемою і серйозно вплинути на життя людини. В такому випадку необхідно діагностувати алкогольну залежність і негайно почати боротьбу. Для цього потрібно звернутися до професіоналів, які призначать лікування.

Як виявити алкоголізм — поширені ознаки

Психічну і фізичну залежність людини можна діагностувати за кількома ознаками, які нерідко зустрічаються у хворих на алкоголізм. Основні з них:

 1. Нездорова тяга до розпивання спиртних напоїв.
 2. Збільшена толерантність до кількості вживаного спирту.
 3. Загострений стан відміни і його локалізація за допомогою нової дози.
 4. Зниження здатності контролювати кількість випитого.
 5. Втрата інтересу до всього, крім алкоголю.
 6. Ігнорування негативної реакції організму.
 7. Прояв зовнішніх і внутрішніх реакцій організму: вегето-судинна дистонія, порушення сну і розлад травлення.

Працівники реабілітаційного центру «Моноліт» допоможуть визначити хворобу на ранніх стадіях і лікувати її в найкоротші терміни. Варто подбати про себе і своїх близьких, вчасно звернувшись по допомогу, і не довести своє життя до повного руйнування.

Форми алкоголізму

Для того, щоб вчасно діагностувати наявність залежності і правильно призначити лікування, варто розібратися в основних видах алкоголізму, яким піддається людина. Не обов’язково алкоголіком є ​​ людина, яка опустилася, втратила інтерес до життя, одягнена у лахміття. Ця проблема може торкнутися кожного і проявлятися по-різному. Наприклад, існує:

 1. Хронічне пияцтво. Часте вживання будь-якого виду спиртних напоїв, що потрапляють під руку.
 2. Запійний синдром. Розпивання розважальних рідин на протязі від одного до декількох днів, іноді тижнів.
 3. Поглинання спиртного потай. Близькі та навколишні люди можуть не підозрювати про наявність проблеми.
 4. Пивна хвороба. Пиття великої кількості пива щодня.

Кожен з цих пунктів говорить про наявність проблеми, з якою слід почати негайну боротьбу. РЦ «Моноліт» надає кваліфіковану допомогу і гарантує повне лікування від будь-якого виду пристрастей.


  Заповніть просту форму і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 5-ти хвилин  Наші методи лікування

  На сьогоднішній день існує величезна кількість способів лікування, однак не всі з них є дієвими і призводять до бажаного результату. Клініка «Моноліт» пропонує тільки перевірені методи боротьби з недугою і націлена на позитивний результат. Кваліфіковані доктори реабілітаційного центру використовують у своїй практиці програму «12 кроків», яка включає в себе дванадцять ступенів, що дозволяють підвести хворого до усвідомлення проблеми і націлити на бажання кинути пити.

  Основний курс лікування включає в себе:

  1. Повну детоксикацію організму.
  2. Постійну психологічну допомогу.
  3. Сприяння в пристосуванні до життя після одужання.
  4. Взаємодію з групою взаємної підтримки.
  5. Проходження курсу «12 кроків».

  Дана програма показує найвищий результат по досягненню повного лікування хворих у всьому світі. Після одужання людина стає адаптованою до нового життя, мінімізується частота зривів і повністю відновлюється психологічний стан колишніх алкоголіків.

  Як переконати хворого в лікуванні?

  Кожен алкоголік ніколи не визнає своєї проблеми і не вважає необхідністю пройти курс реабілітації. Тут на перший план виходять підтримка і розуміння з боку близьких і родичів. Не варто тиснути або загрожувати в грубій формі. Також не потрібно намагатися контролювати кожну краплю випитого. Найдієвішим способом є довірчі бесіди і приведення позитивних аргументів на сторону лікування. В такому випадку є шанс, що хворий з власної волі вирішить позбутися проблеми.

  Кодування від алкоголізму

  Кодування має на увазі під собою психотерапевтичну допомогу, засновану на переконанні хворого. Під час цього процесу лікар впливає на підсвідомість залежного, що дозволяє сформувати у останнього огиду до вживання спиртних напоїв. Після проведення процедури у випробуваного спостерігається почуття негативного ставлення до будь-яких видів алкоголю. Цей спосіб є дуже поширеним не тільки в центрах Миколаївської області, але й по всій Україні, і має тільки позитивні відгуки.

  Як допомогти близькому

  Алкоголізм – це різновид патологічної залежності до спиртних напоїв. Хвороба проявляється у вигляді фатальної тяги, яка самостійно непереборна для пацієнта. Залежний неспроможна «зав’язати» чи покласти край запою, тому стан затягується надовго.

  Як правило, страждаючі не бачать проблеми і не вважають алкоголізм лихом для себе та оточуючих. Сила токсичного потягу стає більш значущою, ніж термінові відносини та зобов’язання. Звичною справою для залежного стає прийом міцного «допінгу» з самого ранку. Людина втрачає вагу у соціумі. Він стає психічно нестійким. Його фізичне та розумове здоров’я неухильно погіршується.

  Лікування алкоголізму в Миколаєві – це надання якісної та своєчасної допомоги. Мета професійної терапії полягає у використанні всіх можливих важелів. Для подолання згубної залежності використовується психологічний та реабілітаційний вплив.

  Коли час бити на сполох

  Розрізняють короткочасний запій та довгостроковий. Чим більше пацієнт вживає алкоголь, тим вище концентрація токсинів та продуктів розпаду у життєво важливих органах (печінка, підшлункова залоза, нирки, селезінка).

  Для організму алкоголіка характерні такі ознаки:

  1. Прояв порушень із боку ЦНС.
  2. Хронічна безсоння, депресія, почуття провини змінює стан тривоги, часто проявляється агресивна поведінка.
  3. Відбуваються порушення у роботі периферичної нервової системи. Вони проявляються у вигляді тремору, що хитається ходи, виникає шум, дзвін у вухах.
  4. Усунення від соціуму.
  5. Спостерігається розвиток патологій внутрішніх органів: цирози, імпотенція, інсульти. Хронічні захворювання зношують організм, обтяжують загальний стан.

  Своєчасне лікування алкоголізму в Миколаєві – це ціна здорового та повноцінного життя. Щоб не ризикувати своїм самопочуттям, радимо негайно звернутися за допомогою. Кожному гарантується 100% конфіденційність.

  Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
  Стоимость лечения
  Шаг: 1 из 10
  Вид зависимости
  Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
  Шаг: 2 из 10
  Необходимость в снятии ломки
  Да Нет
  Шаг: 3 из 10
  Желание лечиться
  Есть Нету
  Шаг: 4 из 10
  Возраст зависимого
  14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
  Шаг: 5 из 10
  Выберите пол зависимого
  Женский Мужской
  Шаг: 6 из 10
  Длительность зависимости
  6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
  Шаг: 7 из 10
  Наличие хронических заболеваний
  Есть Нету
  Шаг: 8 из 10
  Проводилось ли лечение ранее
  Да Нет
  Шаг: 9 из 10
  Выберите ближайший город
  Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
  Шаг: 10 из 10
  Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

   Обратный звонок
   Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
   Бесплатная консультация
   Получить скидку 15% на услуги

   Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

   Благодарности
   Благодарности

   Соглашение на обработку персональных данных

   Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

   Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

   Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

   Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

   Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

   • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
   • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

   Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

   To top