Лікування наркоманії у Миколаєві

В епоху вседозволеності та свободи дуже складно уберегтися від наркотиків. Тому що майже кожен день з’являються нові, синтетичні різновиди, про які ми можемо навіть не здогадуватися. Під виглядом нешкідливих речей людині можуть “підсунути” психотропні речовини, що викликають залежність. Наркоманія — одна з таких проблем, що гостро стоять. Вона потребує не лише кваліфікованої професійної медичної допомоги, а й втручання ззовні з метою комплексного підходу. Розглянемо докладніше, як відбувається лікування наркоманії в Миколаєві і коли настав час звернутися за професійною допомогою.

Наркоманія і її ознаки?

Термін «наркоманія» походить від грецьких слів νάρκη (що означає сон або заціпеніння) та μανία (божевілля, пристрасть, потяг). Цим терміном можна описати стан залежної людини, яка шукає дозу. Наркоманія є серйозним захворюванням, що характеризується хворобливим, фатальним потягом, пристрастю до хімічних речовин, алкоголю чи інших сполук, що надають наркотичний вплив на організм.

Розрізняють кілька способів вживання:

 • ковтання;
 • вдихання;
 • розпилення;
 • внутрішньовенне введення.

Головна мета – досягти одурманюючого стану або зняти біль при “ламанні”. Подолати таку недугу самостійно неможливо навіть спочатку. У Миколаєві лікуванням наркоманії займаються комплексно, залучаючи найкращих спеціалістів та професійних психологів. Незалежно від того, якою стала причина фатального знайомства з «чумою ХХ століття», головне — вчасно звернутися до клініки. Таке рішення дозволить зберегти здоров’я та не шкодувати про зламану хворобу долі.

Спеціалізована допомога = вихід із критичної ситуації

Загальні ознаки вживання наркотиків:

 1. Поведінка хворого може походити на манеру поведінки п’яної людини, але при цьому запах алкоголю з рота не чутний.
 2. Різкі зміни настрою і перебування в станах, які не відповідають конкретній ситуації (смішливість під час серйозної розмови, незрозуміла злостивість і агресивність і так далі).
 3. Виявляються ознаки параноїдальності і скритності.
 4. Підвищена жестикуляція або, навпаки, млявість і нерухливість; невпевнена ходьба; надмірна непосидючість або постійне прагнення до спокою — в цілому зміни координації рухів.
 5. Шкіра змінює свій колір — стає блідою або, навпаки, червоніє.
 6. Зіниці не реагують на світло, залишаються або занадто звуженими, або занадто розширеними.
 7. Змінюється слиновиділення: надмірне виділення слини або відчуття сухості в роті, яке викликає також осиплість голосу

Знаючи симптоми, можна швидко допомогти близьким, наприклад, вибрати реабілітацію наркозалежних у Миколаєві.

Методи лікування наркоманії

Сучасна медицина пропонує декілька методів позбавлення від залежності. Однак варто відразу зазначити, що їх ефективність безпосередньо залежить від мотивації і бажання позбутися згубної звички. Детоксикація і блокатори — основні інструменти в цьому процесі. Очищення організму від токсичних речовин займає 5–10 днів — у цей період хворий повинен перебувати у стаціонарі під пильним наглядом лікарів. Блокатори, які вшиваються під шкіру, не є панацеєю, а лише служать допоміжним, додатковим засобом. Препарати застосовуються тільки після закінчення курсу Детокс.

Ксенонотерапія

Ксенон застосовується з метою притупити, перервати гострі напади так званої ломки. Інгаляції з використанням ксенону безпечні для організму. Їх мета: відновити нормальне функціонування головного мозку, здоровий сон, знизити панічні напади і депресивні настрої. Полегшення настає досить швидко, триває протягом декількох днів. Як правило, застосовують не менше п’яти сеансів — це дозволяє полегшити роботу лікарів з наркоманом.

Плазмаферез

Особливість цієї процедури полягає в наступному: береться кров, її поділяють на кров’яні тільця і ​​плазму. Токсини накопичуються в плазмі, тому вона знищується, а тільця вливаються назад. Дефіцит рідини компенсується медичними розчинами. Плазмаферез призначається тільки в деяких випадках, так як важко переноситься ослабленим організмом наркомана.

Електросон

На мозок хворого впливають певні електричні імпульси, які вводять його в особливий стан. Електросон нормалізує роботу всіх систем людського організму: нервової, травної, поліпшується виведення токсинів.

Лазерне опромінення крові

Такий метод світлотерапії захищає людину від впливу агресивних окислювачів, які вже знаходяться в крові залежного. Процедура дозволяє боротися з тромбозом, стабілізує метаболізм. Нейтралізуються агресивні компоненти, після чого медикаменти засвоюються краще.

Фізіотерапія

Вид терапії, який надає мінімальне навантаження і не має побічних ефектів: масаж, лімфодренаж, голковколювання. Їх часто призначають в загальний курс.

Чи гарантуємо ми повну анонімність? — Так!

Багато наркозалежних заперечують реальність своєї хвороби, тому що банально соромляться її визнати. Тому вагомим аргументом на користь звернення до лікарів стане той факт, що реабілітаційний центр «Моноліт» гарантує стовідсоткову конфіденційність і анонімність. Ніхто в місті не дізнається, що ви стали нашим пацієнтом.


  Заповніть просту форму і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 5-ти хвилин  реабилитационный центр для наркозависимых

  Етапи реабілітації та повернення в здорове життя

  Умовно виділяють кілька етапів лікування та реабілітації:

  1. Проведення глибокої детоксикації та лікування.
  2. Відновлення фізичного стану організму.
  3. Робота із психологічною залежністю. У пацієнта відбувається формування нової свідомості та розуміння, як жити без залежностей.
  4. Опрацювання та подолання блоків та проблем, що провокують появу недуги.
  5. Участь у тренінгах. Групова, реабілітаційна терапія, що допомагає повернутися до суспільства здоровою людиною.

  У реабілітаційному центрі навчать, як будувати стійкі алгоритми взаємодії коїться з іншими членами суспільства. За допомогою досвідчених фахівців пацієнти знову дізнаються, що таке життя без залежностей. Після лікування наркоманії у Миколаєві вони навчаться виходити зі стресових ситуацій, зможуть побудувати здорові комунікації з довкіллям. Допоможіть близькому розпочати. Послуги надаються за прийнятними цінами.

  Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
  Стоимость лечения
  Шаг: 1 из 10
  Вид зависимости
  Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
  Шаг: 2 из 10
  Необходимость в снятии ломки
  Да Нет
  Шаг: 3 из 10
  Желание лечиться
  Есть Нету
  Шаг: 4 из 10
  Возраст зависимого
  14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
  Шаг: 5 из 10
  Выберите пол зависимого
  Женский Мужской
  Шаг: 6 из 10
  Длительность зависимости
  6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
  Шаг: 7 из 10
  Наличие хронических заболеваний
  Есть Нету
  Шаг: 8 из 10
  Проводилось ли лечение ранее
  Да Нет
  Шаг: 9 из 10
  Выберите ближайший город
  Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
  Шаг: 10 из 10
  Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

   Обратный звонок
   Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
   Бесплатная консультация
   Получить скидку 15% на услуги

   Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

   Благодарности
   Благодарности

   Соглашение на обработку персональных данных

   Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

   Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

   Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

   Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

   Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

   • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
   • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

   Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

   To top