Лікування від спайсу та солі в Миколаєві

Сіль та спайси – одні з найсерйозніших наркотиків. Залежність від них утворюється практично відразу, а вилікувати її без залучення спеціалістів неможливо. Синтетичні наркотики швидко руйнують організм, а ефект від них значно яскравіший, ніж від тієї ж марихуани та легших препаратів. Реабілітаційний центр «Моноліт» пропонує лікування від спайсу у Миколаєві та гарантує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Небезпека солі та спайсу

Особливість синтетичних наркотиків у тому, що вони дуже сильні та доступні. Регулярне вживання призводить до порушень у роботі психіки та надає непоправну шкоду фізіологічному стану залежного. Більше того, за активністю синтетичні речовини іноді перевершують важкі наркотики, такі як героїн, метадон та кокаїн. Сіль є похідною мефедрону та його аналогів, а небезпека для людини полягає у її дешевизні. Сіль, як і спайси, без проблем можна знайти у Миколаєві та інших великих містах України.

Наслідки для організму

При вживанні солі у людини настає ейфорія, можливий приплив сил, через що хворий може довго обходитися без сну. Спайси також стимулюють незвичайну любов до всього. Від куріння у наркомана покращується настрій, посилюються відчуття, зокрема сексуальні. З’являється бажання спілкуватися та знайомитися з новими людьми без сорому. І солі, і спайси можуть спричинити галюцинації.

Визначити спайсового чи сольового наркомана можна за зовнішніми ознаками. Людина стає більш імпульсною, у неї трапляються різкі перепади настрою. Через порушення водного обміну утворюється сильна спрага. У тих, хто вживає часто, виникають неконтрольовані та різкі рухи рук та ніг, схожі на судоми. Хворий стає загальмованим, різко худне. Сольові наркомани втрачають інтерес до роботи та навчання, виглядають неохайно, часто нехтують гігієною та зовнішнім виглядом.

Як визначити залежного?

Сольового або спайсового наркомана можна визначити за декількома ознаками:

 • слухові галюцинації;
 • агресія, неконтрольована поведінка;
 • складнощі із запам’ятовуванням та сприйняттям інформації;
 • апатія та депресія;
 • безсоння – у деяких випадках не вдається заснути тиждень;
 • провали у пам’яті.

Що стосується фізичних наслідків спайсової та сольової залежності, то вони не менш серйозні. Синтетичні наркотики вражають дихальну систему, серце та мозок, тому наслідки можуть бути незворотними.

Лікування наркоманії у Миколаєві.

Реабілітаційний центр «Моноліт» пропонує лікування від спайсової залежності у Миколаєві та інших містах області з використанням перевірених та надійних методик. Оскільки синтетичні речовини довго тримаються в організмі, терапія передбачає комплексний підхід, що включає детоксикацію, роботу з психологом та ресоціалізацію.

Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
Стоимость лечения
Шаг: 1 из 10
Вид зависимости
Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
Шаг: 2 из 10
Необходимость в снятии ломки
Да Нет
Шаг: 3 из 10
Желание лечиться
Есть Нету
Шаг: 4 из 10
Возраст зависимого
14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
Шаг: 5 из 10
Выберите пол зависимого
Женский Мужской
Шаг: 6 из 10
Длительность зависимости
6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
Шаг: 7 из 10
Наличие хронических заболеваний
Есть Нету
Шаг: 8 из 10
Проводилось ли лечение ранее
Да Нет
Шаг: 9 из 10
Выберите ближайший город
Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
Шаг: 10 из 10
Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

  Обратный звонок
  Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Благодарности
  Благодарности

  Соглашение на обработку персональных данных

  Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

  Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

  Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

  Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

  Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

  • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
  • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

  Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

  To top