Виведення із запою в Миколаєві

Висновок із запою – ще одна з послуг, що надають залежним у РЦ «Моноліт» у Миколаєві. Ми допомагаємо очистити організм, наводимо пацієнта у нормальний стан та повертаємо до тверезого життя за допомогою ефективних програм детоксикації. Надаємо послугу як в умовах стаціонару, так і вдома, забезпечуємо конфіденційність звернення кожному пацієнту.

Небезпека тривалого запійного стану

Алкогольна залежність – це тяжка хвороба. Як і будь-яка недуга, вона негативно позначається на здоров’ї, загрожує серйозними проблемами. Так, тривалий та інтенсивний прийом спиртного призводить до інтоксикації, порушення метаболізму. Часте повторення подібних станів може спричинити і тяжкі наслідки:

 • порушення психіки;
 • напади галюцинацій (у народі такий стан називається «біла гарячка»);
 • нанесення травм собі чи близьким, суїцид.

Враховуючи серйозність подібних перспектив, стає ясно, що виведення із запою – це важливий захід, який допоможе врятувати близьку людину, надати їй необхідну підтримку. Зазначимо, що впоратися самотужки або за допомогою народних рецептів практично неможливо. Навпаки, використання непрофесійних засобів може посилити інтоксикацію. Тому важливо звернутися за допомогою до спеціалістів. У Миколаєві анонімне виведення із запою проводять у РЦ «Моноліт». Можливий виїзд додому чи терапія за умов стаціонару.

Особливості надання послуги

Анонімний висновок із запою вдома або в умовах стаціонару включає кілька етапів:

 1. видалення алкоголю з організму. Роблять це коли пройшло сп’яніння. Хворому призначають рясне питво (морси, чай, мінеральну воду). Цей захід необхідний, щоб захистити організм від зневоднення та виведення токсинів. На цьому етапі також ставлять крапельницю. Склад розчину визначає лікар, орієнтуючись на клінічну картину. Це можуть бути метаболічні засоби, антиоксиданти, фізрозчини з вітамінами. При виборі складу враховуються хронічні захворювання людини;
 2. медикаментозна терапія. Метою цього етапу є зняття больового синдрому та інших неприємних відчуттів. При нудоті призначають ентеросорбенти, головний біль – анальгетики, тремор рук і тривожності – седативи, а якщо є скарги на «ватні ноги» і пацієнту складно ходити (ознака того, що розвинулася алкогольна полінейропатія), то прописують 4-6 сеансів. стимуляції функцій клітин у головному мозку

Підсумовуючи, зазначимо, що цей захід спрямований виключно на виведення людини із запійного стану. Якщо ж мета попередити зриви і повернути його до повноцінного тверезого життя, то допоможе в цьому кодування. Дізнатися докладніше про послуги та ціни, а також записати близького на прийом можна за телефоном, номери зв’язку вказані на нашому сайті.

Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
Стоимость лечения
Шаг: 1 из 10
Вид зависимости
Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
Шаг: 2 из 10
Необходимость в снятии ломки
Да Нет
Шаг: 3 из 10
Желание лечиться
Есть Нету
Шаг: 4 из 10
Возраст зависимого
14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
Шаг: 5 из 10
Выберите пол зависимого
Женский Мужской
Шаг: 6 из 10
Длительность зависимости
6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
Шаг: 7 из 10
Наличие хронических заболеваний
Есть Нету
Шаг: 8 из 10
Проводилось ли лечение ранее
Да Нет
Шаг: 9 из 10
Выберите ближайший город
Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
Шаг: 10 из 10
Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

  Обратный звонок
  Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Благодарности
  Благодарности

  Соглашение на обработку персональных данных

  Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

  Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

  Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

  Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

  Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

  • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
  • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

  Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

  To top