У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом допомоги профільним пацієнтам

Наркоманія

В нашій команді працюють професіонали, ми раді передати вам знання про те, як позбутися залежності і почати по-справжньому насолоджуватися тверезою і здоровим життям.

Алкоголізм

Досвід і індивідуальний підхід співробітників програми, безпечне очищення організму, унікальна програма реабілітації допоможуть вам назавжди позбутися від алкоголізму.

Ігроманія

Ставки на спортивні ігри, рулетка, покер, або ігрові автомати -в казино або онлайн-гра може зруйнувати взаємини, привести до проблем на роботі, і фінансової катастрофи.

Групи взаємодопомоги

Ми - близькі залежних людей, збираємося разом щоб допомогти один одному, бути почутими, поділитися болем і знайти підтримку і вихід в колі таких же, як ми з допомогою психотерапевта.

Лікування наркотичної, алкогольної, ігрової залежності

Наркотична та алкогольна залежність, ігроманія – це хвороби, що мають біологічну, соціальну, психологічну основу. Для людей з такими захворюваннями характерна втрата соціальної взаємодії, контролю за власною поведінкою, зв’язку з реальністю, а також зловживання психоактивними речовинами, часта зміна настрою (від надмірного збудження до апатії). Наслідки цих залежностей для організму дуже серйозні – цироз, жирова дистрофія печінки, гепатит, енцефалопатії. Вчасна допомога для таких людей є справжнім порятунком.

Наркологічний центр у Тернополі: переваги та можливості

 

З метою правильного вибору наркологічної клініки для лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії насамперед слід переконатись у кваліфікації персоналу установи, оцінити ефективність програми реабілітації, що використовується, а також з’ясувати, чи багато уваги її фахівці приділяють психологічній стороні взаємодії з пацієнтом. Тернопільський реабілітаційний центр допомагає людям, які страждають від перерахованих вище залежностей, знайти себе, повернутися до повноцінного життя поряд із рідними та близькими. Фахівці безкоштовно консультують людей, які потребують допомоги, дбайливо й доброзичливо вислухають пацієнтів, призначать ефективне лікування.

Наркологічна клініка у Тернополі має такі переваги:

Наркологічний центр у Тернополі надає, крім лікувальної, ще й профілактичну допомогу для запобігання розвитку ігрової, наркотичної чи алкогольної залежності людей різних вікових категорій.

Послуги лікаря нарко та алкозалежних у реабілітаційному центрі Моноліт

Послуги лікаря нарко та алкозалежних у реабілітаційному центрі Моноліт

Види послуг, що надаються

Наркологічна клініка у Тернополі використовує комплексний підхід під час лікування шкідливих залежностей, надаючи такі види послуг, як-от:

 • первинне медичне обстеження, загальна діагностика стану пацієнта;
 • нейтралізація токсичних хімічних речовин (алкоголю і наркотиків) в організмі;
 • кодування алкоголіків;
 • мотиваційне консультування, спрямоване на формування бажання одужати, вести здоровий спосіб життя;
 • ефективне лікування алкогольної та наркотичної залежності осіб не тільки чоловічої, але й жіночої статі;
 • корекція та відновлення психологічного стану, подолання залежності від алкоголю та наркотиків, ігор;
 • відновлювальна терапія;
 • медико-соціальна та соціально-психологічна реабілітація після лікарських призначень за умови постійного медичного супроводу;
 • амбулаторна програма реабілітації, соціальна адаптація.

Ігроманія також відноситься до серйозних захворювань, що спричиняє психологічну залежність. Вона характеризується неможливістю контролювати тривалість часу, що витрачається на ігри. Це призводить до звільнення з роботи, конфліктів у сім’ї, зниження соціальної активності. Фахівці наркотичного реабілітаційного центру в Тернополі (нарколог, психіатр, психолог) розробляють індивідуальний план лікування та реабілітації клієнта, враховуючи стан його фізичного та психічного здоров’я.

Програми та методи лікування в наркологічному диспансері Моноліт

У наркологічній клініці Тернополя використовуються такі методи лікування алко- та наркозалежних пацієнтів, як-от:

 • медикаментозна терапія, спрямована на стабілізацію стану нервової системи, нормалізацію роботи внутрішніх органів, обміну речовин;
 • фізіотерапія, що передбачає використання лазерного обладнання, голкорефлексотерапії;
 • психотерапія – проведення групових або індивідуальних занять, тренінгів із використанням різних методик, консультування;
 • формування хобі, навчання новим методам релаксації, проведення арт-терапії, кінезіотерапії.

Причому лікування у приватній наркологічній клініці Тернополя буде найефективнішим у разі комплексного використання цих методів.

Програми реабілітаційного центру у Тернополі (навчальні тренінги, дейтоп, групи самодопомоги, програма «12 кроків») передбачають такі етапи їхнього проведення:

 • дореабілітаційний (первинні консультації, бесіди з пацієнтом та членами його сім’ї);
 • стаціонарна реабілітація, що передбачає розвиток особистості, формування нових цінностей, відмову від алкоголю та наркотиків та надмірного захоплення іграми;
 • ресоціалізація та соціальна адаптація.

Пацієнт отримує допомогу у вирішенні його матеріальних проблем шляхом працевлаштування, що надається іншими організаціями.

Умови перебування в наркологічному центрі реабілітації Тернополя

Реабілітація наркоманів та алкоголіків відбувається в затишних комфортабельних приміщеннях, де з пацієнтами працюють досвідчені психологи, психотерапевти, тренери-консультанти. Водночас головна увага приділяється груповій психотерапії. При цьому використовують методи: інформаційний блок, письмові роботи, ігрову діяльність, спортивні заходи, арт-терапію, профілактику зривів. Наприкінці дня кожен пацієнт має підбити підсумки дня, зробити самоаналіз, який супроводжується зворотним зв’язком. Головним завданням є робота з мисленням пацієнта, його способом життя, поведінкою.

Наркодиспансер у Тернополі забезпечує цілодобове алкогольне тестування, лікування пацієнтів у стаціонарі, консультування їхніх родичів. Близькі люди мають надавати психологічну підтримку хворому.

Якісна медична та психологічна допомога, доброзичливі фахівці, чуйний медичний персонал, затишні та комфортні приміщення – все це забезпечує успіх у лікуванні та реабілітації пацієнтів із алкогольною, наркотичною або ігровою залежністю в стінах наркологічної клініки в Тернополі. Задля досягнення позитивного результату лікарі працюють із кожним клієнтом індивідуально та стільки, скільки потрібно. Наше завдання – позбавити пацієнта будь-якої залежності, подарувавши психологічний комфорт, здоров’я, бажання жити й насолоджуватися життям.

Бесплатная консультация
Получить скидку 15% на услуги

Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

Співробітники наркологічного центру в Тернополі

У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом допомоги профільним пацієнтам

Відгуки

Фарида

Здравствуйте . Я мать зависимого . Мы лечились в разных центрах . Были неудачные попытки были разочерования . наконец то нас направили в реаб. центр в Горадиле . Мой сын уже 6 месяцев находится там . Реабиритация проходит удачно . Сотрудники очень грамотные , милые , высокоморальные товарищи . квалификация на высшем уровне . Условия проживания очень хорошие . Поддерживается дружеские отнашения между сотрудниками и пациентами . Учат людей решать свои проблемы и избавиться от пагубных привычек . Люди занимаются спортом , йогой . Учатся распоряжатся свободной временем . Психотерапевтической и психологической поддержкой занимаются высококвалицированные специалисты . Я очень счастлива что познакомилась с этим прекрасным коллективом . Удачи вам ребята в вашей работе . Это неоценимый , титанический труд . Перед богом и перед людми вы совершаете хорошее дело . Дай бог вам ЗДОРОВЬЯ И УДАЧ .

Лейла

Bu mərkəz Azərbaycanda olan bu tip mərkəzlərin ən yaxşısıdır . Problemı olanların evdə müalicəsi demək olar ki, mümkün deyil. Tam əminliklə problemi olanlara mərkəzi tövsiyyə edirəm. Həm kollektiv, həm şərayit uyğundur.

Александр

Ещё не пришлось оценить полностью, но надеюсь, что все будет хорошо. Только сегодня отдали в их руки любимого человека.

Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
Стоимость лечения
Шаг: 1 из 10
Вид зависимости
Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
Шаг: 2 из 10
Необходимость в снятии ломки
Да Нет
Шаг: 3 из 10
Желание лечиться
Есть Нету
Шаг: 4 из 10
Возраст зависимого
14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
Шаг: 5 из 10
Выберите пол зависимого
Женский Мужской
Шаг: 6 из 10
Длительность зависимости
6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
Шаг: 7 из 10
Наличие хронических заболеваний
Есть Нету
Шаг: 8 из 10
Проводилось ли лечение ранее
Да Нет
Шаг: 9 из 10
Выберите ближайший город
Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
Шаг: 10 из 10
Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

  Обратный звонок
  Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Благодарности
  Благодарности

  Соглашение на обработку персональных данных

  Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

  Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

  Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

  Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

  Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

  • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
  • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

  Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

  To top