Лікування ігроманії у Тернополі

Ігроманія: причини та лікування

Патологічний потяг до процесу цифрової або азартної гри, а також очікування її результату виривають людину з реальності, призводять до незворотних психічних розладів, загрожують добробуту та життю рідних. Хворобу здебільшого визначають як «ігроманію», проте цим же терміном називають безпосередньо комп’ютерну залежність, а потяг до азартних ігор отримав назву «лудоманії», а також «гемблінгу». Якщо помічені ознаки захворювання, необхідно терміново звернутися до реабілітаційного центру, щоб розпочати лікування ігроманії в Тернополі та отримати шанс на повернення до повноцінного життя.

Видимі симптоми ігрової залежності

Сам хворий рідко зізнається в недузі. Людина вважатиметься ігроманом, якщо вона:

 • багато часу проводить за іграми, уникає спілкування з близькими;
 • втрачає інтерес до роботи, навчання, інших видів діяльності та проведення часу;
 • постійно виявляє бажання повернутися до гри, під час якої перебуває в напруженому стані;
 • при зміні діяльності стає дратівливою та нервовою.

Якщо ж людина захопилася азартними іграми, то не можна не помітити матеріальний бік питання: радісне збудження після виграшу та пригнічений стан, нервозність після програшу.

Є симптоми, які «гравець» відчуває, але не афішує. Це головний біль, розсіяна увага, зниження апетиту, запаморочення та ін. Повернути здоров’я допоможе лише правильне лікування від ігрової залежності.

Причини розвитку залежності від інтернету

Привабливість віртуального світу стає гарною заміною сірій реальності, життєвим проблемам. Інтернет із цифровими «іграшками» та соціальними мережами затягує тих, хто не має друзів, улюбленої роботи, здорових захоплень.

Також до цього підштовхують прагнення стати значущим, бажання отримати нові відчуття. Приваблює й можливість заробити, що обіцяють розробники азартних онлайн-розваг.

Стадії ігрової залежності

Хвороба розвивається поступово:

 1. Людина знайомиться з ігровим світом та можливостями, які він відкриває для себе.
 2. Гравець набирається досвіду, який стає результатом тривалого проведення часу в грі. Разом із цим розвивається ігроманія, з’являються борги, виникають безсоння та нервозність.
 3. Ігроман втрачає інтерес до всіх сфер життя, крім розваг на комп’ютері, у казино тощо.

Лікування ігрової залежності в Тернополі можливе на будь-якій стадії її розвитку, якщо доручити це команді фахівців реабілітаційного центру.

Особливості лікувального курсу та його вартість

Для досягнення найкращого ефекту застосовують індивідуальний підхід, що дозволяє скласти план реабілітації. До роботи залучаються психотерапевти, тренери, колишні пацієнти центру, публічні люди та ін.

Вартість курсу лікування ігроманії в Тернополі залежить від різних факторів та розраховується в індивідуальному порядку.

Бесплатная консультация
Получить скидку 15% на услуги

Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
Стоимость лечения
Шаг: 1 из 10
Вид зависимости
Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
Шаг: 2 из 10
Необходимость в снятии ломки
Да Нет
Шаг: 3 из 10
Желание лечиться
Есть Нету
Шаг: 4 из 10
Возраст зависимого
14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
Шаг: 5 из 10
Выберите пол зависимого
Женский Мужской
Шаг: 6 из 10
Длительность зависимости
6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
Шаг: 7 из 10
Наличие хронических заболеваний
Есть Нету
Шаг: 8 из 10
Проводилось ли лечение ранее
Да Нет
Шаг: 9 из 10
Выберите ближайший город
Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
Шаг: 10 из 10
Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

  Обратный звонок
  Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Благодарности
  Благодарности

  Соглашение на обработку персональных данных

  Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

  Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

  Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

  Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

  Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

  • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
  • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

  Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

  To top