Лікування наркоманії у Вінниці

Залежність наркотиків настає майже миттєво. Воля та думки людини паралізуються. Є лише одне бажання отримати чергову дозу психоактивних речовин. Наркоманія — глобальна проблема, яка руйнує людину та суспільство загалом. Позбутися проблеми можливо. Лікування наркоманії у Вінниці проводиться у реабілітаційних центрах. Потрібно знати, коли варто звернутися по допомогу.

Ознаки залежності

Зрозуміти, що людині потрібна допомога просто. Ознак того, що слід звернутися до фахівців, досить багато:

 1. потайлива поведінка;
 2. часті зміни настрою;
 3. втрата ваги;
 4. постійне почервоніння очей;
 5. втрата апетиту;
 6. неприємний запах із рота;
 7. безсоння.

Є очевидні ознаки захворювання. До них відносять наявність слідів ін’єкцій, носіння одягу на довгий рукав у теплу пору року.
Бувають неконтрольовані прояви агресії. Вони змінюються депресивним настроєм та апатією.

Перераховані ознаки, як правило, зустрічаються у кожного початківця наркомана. Якщо ви поспілкуєтеся з ним довше, то напевно помітите параноїдальність і скритність в поведінці: коли в кімнату заходить хтось сторонній, він різко припиняє телефонну розмову; уникає домашніх посиденьок і так далі.

Якщо ви виявили серед особистих речей шприци, голки, джгут, ложки зі слідами нагрівання, бляшані банки або пластикові пляшки — це тривожний дзвіночок, який вимагає вашого втручання.

Також у наркозалежної людини погіршується здоров’я:

 • різка втрата ваги;
 • відсутність апетиту змінюється обжерливістю, а після прийому їжі може боліти шлунок через наявність в шлунково-кишковому тракті токсичних речовин;
 • скачки артеріального тиску, через що наркомани скаржаться на часті головні болі;
 • заснути складно, а сон виходить короткочасним і неспокійним;
 • статева дисфункція: наприклад, чоловіки втрачають потенцію, а у жінок порушується менструальний цикл;
 • часті вірусні і простудні захворювання для наркозалежних — звичайна справа.

Як розвивається залежність

У Вінниці лікування наркоманії здійснюється на будь-якому етапі. Виділяють три стадії:

 1. Психологічна. Хочеться відчувати ті ж емоції, що й при першому вживанні. З’являється бажання ще раз спробувати наркотики. Залежний вірить у те, що все контролює.
 2. Фізична. Якщо приймати психоактивні речовини, то переживаються хворобливі відчуття. Виникають проблеми із травленням, симптоми грипу. З’являється біль у кістках, суглобах та м’язах. Безсоння та слабкість мучать терміном від тижня до місяця.
 3. Хронічна. Людина готова піти на все, щоб отримати дозу. Часто вживання психоактивних речовин веде до передозування. Також буває, що йдуть на злочини, закінчують життя самогубством. Передозування призводить до загибелі.

Перемогти залежність самостійно складно. Лікування наркоманії (Вінниця) проводиться у реабілітаційних центрах.

Методи лікування наркоманії

Важливо розуміти, що лікування наркозалежності — це тривалий процес, який включає в себе цілий комплекс різних маніпуляцій. Крім медикаментозного зняття інтоксикації і ломки, важливу роль відіграють психологічна допомога, реабілітація та подальша адаптація. На сучасному етапі статистика наступна: 30% хворих повністю виліковуються. І це досить високий показник, враховуючи рівень ризику. Найбільш часто застосовуються такі методики лікування:

Детоксикація і блокатори. Наївно вважати, що блокатори опіоїдних рецепторів вирішать раз і назавжди проблему з залежністю. Їх застосування дієве тільки після курсу детоксикації, і взагалі, блокатори є лише допоміжним засобом. Детоксикація триває 5–10 днів, після чого людина відчуває значне полегшення, але тяга до заборонених речовин все ще залишається. Тому для того, щоб вилікувати хворого, необхідна тримісячна реабілітація. Ксенонотерапія відновлює роботу мозку, здоровий сон і знижує ознаки психічних розладів. Використовується, щоб усунути гострого абстинентного стану у наркомана.

Плазмаферез — переливання крові пацієнта після того, як з неї відокремлюють плазму з токсичними речовинами. Недолік життєво необхідної рідини компенсується спеціальними розчинами. Призначається в певних випадках, так як їх важко перенести ослабленому організму.

Електросон — занурення хворого шляхом впливу на мозок електричними імпульсами в особливий стан, який нормалізує роботу внутрішніх систем.

Внутрішньовенне лазерне опромінення крові застосовується для поліпшення сприйняття медикаментів і інших видів терапії. Також захищає від дії агресивних окислювачів, яких дуже багато міститься в крові наркомана, стимулює імунну систему.

Фізіотерапія — це програма лікування різними методами, які надають мінімальне навантаження на організм хворого: масаж, голковколювання, лімфодренаж. Не має побічних ефектів.

Найбільш сприятливі умови надають спеціальні центри, де лікування виявляється комплексно і професіоналами.

Нові методики

Реабілітація наркозалежних у Вінницькому центрі «Моноліт» відбувається за програмою 12 кроків. Вона включає:

 1. тренінги;
 2. індивідуальні консультації та групові заняття;
 3. спортивні змагання.

Одну з провідних ролей у процесі відновлення грають психологи. Їхнє найважливіше завдання — допомогти пацієнтові в переосмисленні життєвих цінностей, навчити його справлятися з проблемами без наркотиків. Все зводиться до того, що під час реабілітації наркозалежних у Вінниці пацієнт повинен:

 1. зрозуміти та усвідомити причину, яка штовхнула його на вживання наркотиків;
 2. проаналізувати власні дії, що призвели до згубного пристрасті;
 3. оцінити існування різних сфер життя;
 4. опрацювати нові поведінкові схеми;
 5. створити плани на майбутнє.

У ході роботи з пацієнтом на нього не чиниться жодного тиску. Навколо створено дружню атмосферу та комфортні умови проживання. Є турніки, інвентар для настільного тенісу та інших ігор.

Одне з найважливіших завдань, які стоять перед фахівцями під час реабілітації наркозалежних у Вінниці, полягає у тому, щоб позбавити хворого від почуття тривожності та страху. Ці відчуття часто супроводжують відновлювальний період.

Якщо у вас чи у членів сім’ї проблема з наркозалежністю, звертайтесь до представництва центру «Моноліт» у Вінниці. Заповніть відповідну форму на сайті або замовте зворотний дзвінок. Після цього ми обговоримо умови ефективного лікування та реабілітації для вас чи наркозалежного близького.

Чи можливо вилікувати наркозалежного примусово?

Наявність бажання у людини позбутися від цієї кошмарної звички — левова частка майбутнього успіху. Але якщо умовити хворого на госпіталізацію не вдається, необхідно взяти до уваги законодавство України, яке дозволяє примусове лікування у випадках, якщо залежний:

 • створює загрозу для життя і здоров’я членів суспільства і самого себе;
 • скоїв злочин в неосудному стані;
 • став безпорадним через прийняття наркотиків.

Ефективність примусових заходів медичного характеру вкрай сумнівна. Часто після того, як пацієнт залишає стіни медичного центру, він повертається до колишнього способу життя. Краще допомогти йому розібратися з цією проблемою і створити умови, які підштовхнуть до прийняття нормального життя.

Як переконати хворого в лікуванні

Думка в колі сім’ї, що стосується лікування залежного, має бути чіткою і одноголосною.

Бажано, щоб розмова вела людина, яка є авторитетом для наркозалежного.

Заздалегідь виберіть клініку або центр, в якій вас будуть задовольняти кваліфікація лікарів, умови і ціна.

Незайвим буде скористатися послугами психолога-мотиватора: він приїде до вас додому і допоможе умовити хворого.

Чи гарантуємо ми повну анонімність? — Так!

Нерідко для хворих умова анонімності є вагомим аргументом, так як визнання своєї залежності для них — дуже складний крок. Реабілітаційний центр «Моноліт» пропонує повну конфіденційність і анонімність: ім’я, методи і етапи лікування НЕ будуть відомі стороннім.

  Заповніть просту форму і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 5-ти хвилин  Аналізи і обстеження перед лікуванням

  Традиційно загальне обстеження стану здоров’я починається з бесіди з хворим і його близькими, щоб уявити ситуацію протікання хвороби. Після цього призначаються лабораторні аналізи, УЗД, ЕКГ і рентгенографія. Вони показують групу вживаних наркотиків, ступінь пошкодження органів, наявність інфекцій, гепатиту, сифілісу, ВІЛ.

  Етапи реабілітації та повернення в здорове життя

  Щоб вилікувати пацієнта, фахівці РЦ «Моноліт» у Вінниці розробляють індивідуальну програму. Методика включає в себе етапи:

  1. Детоксикація і повернення організму людини в нормальний стан.
  2. Робота з психотерапевтом — дозволяє відмовитися від звички.
  3. Реабілітація.
  4. Ресоціалізація — планомірне повернення в суспільство.

  Навіть після закінчення курсу і реабілітації вкрай важливе сприяння родичів — саме вони можуть уберегти колишнього наркозалежного від повернення на цю слизьку і мерзенну доріжку.

  Чому тисячі людей вибирають РЦ «Моноліт»?

  Наш центр прагне створити максимально дружню і сприятливу атмосферу, тому що саме в заспокійливому середовищі можливе ефективне лікування. Також в своїй практиці ми використовуємо досвід виключно перевірених методик. З 2000 року ми повернули до нормального життя тисячі залежних не тільки з Вінницької області, але й з усієї України. Як результат — високий рівень реабілітації і довгострокової ремісії!

  Не будьте байдужі! Заповніть спеціальну форму і отримайте путівку в щасливе життя без наркотиків!

  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Відгуки

  Фарида

  Здравствуйте . Я мать зависимого . Мы лечились в разных центрах . Были неудачные попытки были разочерования . наконец то нас направили в реаб. центр в Горадиле . Мой сын уже 6 месяцев находится там . Реабиритация проходит удачно . Сотрудники очень грамотные , милые , высокоморальные товарищи . квалификация на высшем уровне . Условия проживания очень хорошие . Поддерживается дружеские отнашения между сотрудниками и пациентами . Учат людей решать свои проблемы и избавиться от пагубных привычек . Люди занимаются спортом , йогой . Учатся распоряжатся свободной временем . Психотерапевтической и психологической поддержкой занимаются высококвалицированные специалисты . Я очень счастлива что познакомилась с этим прекрасным коллективом . Удачи вам ребята в вашей работе . Это неоценимый , титанический труд . Перед богом и перед людми вы совершаете хорошее дело . Дай бог вам ЗДОРОВЬЯ И УДАЧ .

  Лейла

  Bu mərkəz Azərbaycanda olan bu tip mərkəzlərin ən yaxşısıdır . Problemı olanların evdə müalicəsi demək olar ki, mümkün deyil. Tam əminliklə problemi olanlara mərkəzi tövsiyyə edirəm. Həm kollektiv, həm şərayit uyğundur.

  Александр

  Ещё не пришлось оценить полностью, но надеюсь, что все будет хорошо. Только сегодня отдали в их руки любимого человека.

  Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
  Стоимость лечения
  Шаг: 1 из 10
  Вид зависимости
  Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
  Шаг: 2 из 10
  Необходимость в снятии ломки
  Да Нет
  Шаг: 3 из 10
  Желание лечиться
  Есть Нету
  Шаг: 4 из 10
  Возраст зависимого
  14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
  Шаг: 5 из 10
  Выберите пол зависимого
  Женский Мужской
  Шаг: 6 из 10
  Длительность зависимости
  6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
  Шаг: 7 из 10
  Наличие хронических заболеваний
  Есть Нету
  Шаг: 8 из 10
  Проводилось ли лечение ранее
  Да Нет
  Шаг: 9 из 10
  Выберите ближайший город
  Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
  Шаг: 10 из 10
  Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

   Обратный звонок
   Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
   Бесплатная консультация
   Получить скидку 15% на услуги

   Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

   Благодарности
   Благодарности

   Соглашение на обработку персональных данных

   Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

   Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

   Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

   Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

   Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

   • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
   • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

   Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

   To top