Лікування алкоголізму у Вінниці

Багато хто вживає спиртні напої на свята, з друзями або для зняття стресу. Іноді подібна звичка призводить до серйозних наслідків здоров’я. Люди стають залежними, і позбавитися проблеми непросто. Лікування алкоголізму у Вінниці проводиться у реабілітаційному центрі. Чому варто звернутися за допомогою до спеціалістів?

Ознаки алкоголізму

ЗапойОсновна різниця між алкоголіком і здоровою людиною полягає в появі залежності — психологічної та фізичної. Ознаки алкоголізму полягають в наступному:

 1. Знаходження в соціальному нігредо (це втрата соціальних навичок і благополуччя, а також прагнення до самостійного заробітку).
 2. Наявність періодів запою (вживання спиртних напоїв упродовж більш ніж одного дня, безсистемне тривале пияцтво).
 3. Збільшений поріг відторгнення алкоголю і толерантності до дії спирту.
 4. Наявність похмілля.
 5. Патології шкіри і кровоносних судин.

Якщо говорити про завзятих алкоголіків і запущених стадіях захворювання, то вони характеризуються повною втратою особистісних якостей і цінності в соціумі, в фізичному плані — пошкодженням м’язової і нервової тканини, органів травлення, хворобами серця. У РЦ «Моноліт» працюють професійні наркологи, які допоможуть алкоголікам на різних стадіях. Головне, не запустити ситуацію і не дати зайти собі або близькій людині занадто далеко.

Методи лікування

Для усунення залежності використовують терапію медикаментами, новаторські способи і псевдолікування гіпнозом і іншими методами, які можна поставити під сумнів через їх недостатню ефективність або шкоду пацієнту. У клініці «Моноліт» ми використовуємо ефективну програму «12 кроків», яка зарекомендувала себе по всьому світу. Пацієнта спільними зусиллями підводять до того, щоб він усвідомив наявність власної проблеми і захотів з нею боротися.

Терапію починають з детоксикації організму, що гарантує очищення людського організму від впливу алкоголю. Необхідно відновити тверезість і стабільний стан. У лікувальний курс входять такі етапи:

 1. Психологічна підтримка.
 2. Проходження програми «12 кроків».
 3. Ресоціалізація.
 4. Робота в загальній групі допомоги.

По завершенні курсу людина може в повній мірі відновитися як особистість, поправити своє здоров’я, нарешті відчути себе тверезим і стати готовим до подальшого життя без рецидивів і бажання пити.

Небезпека алкоголізму

Психоактивні речовини змінюють свідомість. Багатьом алкоголь допомагає не відчувати біль та зневіру. Якщо не вживати, світ починає здаватися порожнім, нічого не викликає радості. Вольових зусиль недостатньо, щоб відмовитися від згубної звички. Організм пручається, і виникають такі симптоми:

 • головні болі;
 • запаморочення;
 • слабкість;
 • проблеми з орієнтацією у просторі;
 • судоми;
 • постійна нудота;
 • проблеми із шлунково-кишковим трактом;
 • біль в м’язах;
 • блювотні позиви;
 • тремор кінцівок.

Люди фізично залежить від спиртних напоїв. Спроби відмовитися болючі і іноді призводять до смерті. Лікування від алкоголізму (Вінниця та інші міста) проводиться у реабілітаційних центрах. Так можна уникнути негативних наслідків та досягти бажаного результату.

Як переконати хворого лікуватися

Хворі на алкоголізм найчастіше заперечують наявність потреби лікуватися. У Вінниці і по всій Україні живуть тисячі людей, які потребують допомоги. Висновок, який можна зробити — це те, що для ефективного лікування і порятунку життів потрібна підтримка близьких. Не тисніть на хворого і не погрожуйте йому, не намагайтеся контролювати кількість випитого спиртного. Також не варто дорікати хворому, йому навряд чи буде що сказати у відповідь.

Кращий метод переконати алкоголіка в необхідності звернення до фахівців і сформувати у нього хоча б невелике прагнення вилікуватися — це спокійні довірчі бесіди. У кожного хворого трапляються періоди, коли йому фізично і емоційно погано від алкоголю. У такі моменти найкраще наводити аргументи на користь лікування в реабілітаційному центрі.


Заповніть просту форму і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 5-ти хвилинЯк проводиться лікування

Найважливіше – визнати проблему. Більшість вважає, що можна самостійно впоратися із нею. Залежність розвивається поступово, а вийти із подібного стану складно.

Лікування алкоголізму у Вінниці проводиться у кілька етапів:

 1. Детоксикація. Спочатку організм необхідно очистити від речовин, які отруюють усі системи та органи.
 2. Реабілітація. Людину вчать жити по-іншому. Необхідна підтримка психолога, щоб змінити свої установки, усвідомити проблеми та знаходити вихід без уживання психоактивних речовин.
 3. Ресоціалізація. Колишнім залежним допомагають опанувати нові професії, розкрити таланти, полюбити спорт. Необхідно підготуватися до повернення у суспільство, зміни кола спілкування.

У Вінниці лікування алкоголізму триває тривалий час. Важливо пройти кожен етап, змінити особистість та знайти причини, через які почалося зловживання.

Фахівці допоможуть упоратися з труднощами та не повертатися до згубної звички.

Що ми пропонуємо

У нашому реабілітаційному центрі вважається, що найголовніше для залежних – розуміння оточуючих. Фахівці делікатні у всіх питаннях, щоб людина почала довіряти світові.

Гарантуємо конфіденційність, тому можна не хвилюватися, що інші дізнаються про проблему. У центрі комфортних умов проживання, пропонується багато варіантів проведення дозвілля.

Для кожного пацієнта складаємо індивідуальну програму лікування. Це необхідно для ефективного психологічного та фізичного відновлення.

Щоб дізнатись ціну лікування алкоголізму у Вінниці — залишайте заявку на сайті. Фахівці передзвонять та розкажуть усі деталі.

Бесплатная консультация
Получить скидку 15% на услуги

Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

Відгуки

Фарида

Здравствуйте . Я мать зависимого . Мы лечились в разных центрах . Были неудачные попытки были разочерования . наконец то нас направили в реаб. центр в Горадиле . Мой сын уже 6 месяцев находится там . Реабиритация проходит удачно . Сотрудники очень грамотные , милые , высокоморальные товарищи . квалификация на высшем уровне . Условия проживания очень хорошие . Поддерживается дружеские отнашения между сотрудниками и пациентами . Учат людей решать свои проблемы и избавиться от пагубных привычек . Люди занимаются спортом , йогой . Учатся распоряжатся свободной временем . Психотерапевтической и психологической поддержкой занимаются высококвалицированные специалисты . Я очень счастлива что познакомилась с этим прекрасным коллективом . Удачи вам ребята в вашей работе . Это неоценимый , титанический труд . Перед богом и перед людми вы совершаете хорошее дело . Дай бог вам ЗДОРОВЬЯ И УДАЧ .

Лейла

Bu mərkəz Azərbaycanda olan bu tip mərkəzlərin ən yaxşısıdır . Problemı olanların evdə müalicəsi demək olar ki, mümkün deyil. Tam əminliklə problemi olanlara mərkəzi tövsiyyə edirəm. Həm kollektiv, həm şərayit uyğundur.

Александр

Ещё не пришлось оценить полностью, но надеюсь, что все будет хорошо. Только сегодня отдали в их руки любимого человека.

Стоимость лечения Обратный звонок Получить скидку Благодарности Наши сертификаты Тест на алкоголизм свернуть
Стоимость лечения
Шаг: 1 из 10
Вид зависимости
Алкоголь Наркотики Азартные игры Компьютерные игры Курение Другое
Шаг: 2 из 10
Необходимость в снятии ломки
Да Нет
Шаг: 3 из 10
Желание лечиться
Есть Нету
Шаг: 4 из 10
Возраст зависимого
14 - 18 лет 19 - 25 лет 26 - 40 лет 41 - 55 лет 56 - 70 лет 70 лет и старше
Шаг: 5 из 10
Выберите пол зависимого
Женский Мужской
Шаг: 6 из 10
Длительность зависимости
6 месяцев - 2 года от 3 до 5 лет от 6 до 15 лет 15 лет и более Я не знаю
Шаг: 7 из 10
Наличие хронических заболеваний
Есть Нету
Шаг: 8 из 10
Проводилось ли лечение ранее
Да Нет
Шаг: 9 из 10
Выберите ближайший город
Херсон Николаев Одесса Симферополь Севастополь Винница Другой город
Шаг: 10 из 10
Расчёт готов! Введите номер телефона, мы вышлем на него информацию.

  Обратный звонок
  Введите контактный номер телефона и мы перезвоним Вам в течении 5-ти минут
  Бесплатная консультация
  Получить скидку 15% на услуги

  Введите номер телефона – мы перезвоним для уточнения деталей

  Благодарности
  Благодарности

  Соглашение на обработку персональных данных

  Я, клиент, даю согласие на хранение и обработку моих персональных данных, а именно: фамилии, имени, отчества, места проживания, контактных телефонов, факсов, адреса электронной почты со стороны Исполнителя.

  Исполнитель обязуется осуществлять обработку персональных данных в соответствии с требованиями законодательства Украины по обработке персональных данных.

  Я согласен с тем, что мои персональные данные могут быть переданы третьим лицам, если этого требуют условия предоставления заявленных мной услуг.

  Я поручаю Исполнителю, в случае, если этого требуют правила и/или Регламенты соответствующих сервисов, служб, публичных доменов опубликовать мои персональные данные в базах данных соответствующих сервисов, служб, реестрах публичных доменов, по форме и объемам, необходимыми для функционирования таких сервисов, служб, реестров.

  Я согласен с тем, что отказ от предоставления согласия на обработку персональных данных или его отзыва может привести к следующему:

  • Отказ со стороны Исполнителя в предоставлении соответствующих услуг, если эти услуги не могут быть предоставлены без необходимости в обработке персональных данных клиента;
  • Изъятие или прекращение функционирования доменного имени, в случае невозможности его сопровождения и работоспособности без необходимости обработки персональных данных клиента.

  Права клиента по отношению к его персональным данным указанны в ст. 8 Закона Украины “О защите персональных данных”. Если клиент намерен отозвать свое согласие на обработку его персональных данных со стороны Исполнителя, он совершает такой отзыв путем направления в адрес Исполнителя соответствующего распоряжения в простой письменной форме.

  To top